Usílím dosáhneš svého cíle. Nepovoluj!

O Monochrome Factor

24. března 2010 v 17:37 | Liss |  Monochrome Factor
Zdravím vás přátelé. Prolézala jsem si jentak různé stránky na webu a hledala nějakou novou zajímavou mangu. A já ji samozřejmě našla. Jmenuje se Monochrome Factor a nyní vás čeká, snad krátká, recenze.

Monochrome Factor

Příběh začíná na jedné střední škole. Na pohled nudné, ale život chlapce jménem Akira Nikaido se jednou provždy změní.
Jednoho dne potká muže jménem Shirogane. Zvláštní muž bezestínu. To Akirovi přišli hned zvláštní, ale neukvapoval se. Shirogane se mu snažil vysvětlit kdo je a že chce po Akirovi pomoct. Akira si ovšem nedá říci a odejde.
Shiroganeho potká znovu ve škole. Tedy v noci, když jde 's kamarádkou' pro jejího plyšáka, kterého tam zapoměla. Tam se objeví záhadné stíny, které jim chtějí ublížit, ale v praví čas se objeví Shirogane. Ale tvrdohlavý Akira si nedá říct a uteče z pod jeho ochrany.
Záhy mu 'zlý stín' sežere jeho vlastní stín a Akira začne mizet. Naštěstí se zase Objeví Shirogane a pomůže Akirovi z trablí tím, že zněj udělá stína, který chrání svět před narušením rovnováhy.

Akira má také pár přátel a postupně začne být silnější a začne narůstat napětí. Samozřejmě to má i svůj vtip jak pochopíte hned nazačátku, jelikož je Shirogane do Akiri hluboce zamilovaný.

Tak snad se vám to bude líbit. Nezapomeňte se juknou na Opening. Určitě se vám bude líbit, ale děj je samozřejmě lepší. Pro koukání zde. Sice není ještě kompletní, ale vyplatí se čekat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama