Usílím dosáhneš svého cíle. Nepovoluj!

O Gravitation

20. března 2010 v 9:33 | Liss |  Gravitation
Zdravím. Jsem tu po nějaké době zase s novým člankem. Tentokrát to bude zkráceně o Gravitation. A těšte se, tohle je jedna z nejlepších mang/anime co sem kdy poznala. Dopufejte, že to shrnu.

Hmm, kde začít? Aha, na začátku.
Takže, Gravitation je ve stylu šónen-ai, neboli je hlavně o vztahu dvou mužů. Nelekejte se, možná to zní odpodivě, ale tím víc je to zajímavější.
Na začátku se seznámíme s hlavní postavou, jež se jmenuje Shuichi Shindo. Je velice nadějný. Krásně zpívá, píše texty, prostě super šikovnej kluk, ale něco tady vázne. V manze se zabívá tím, že si najde holku, v anim ne, což je škoda.
Jednoho večera se prochází parkem a papír s textem mu z ruky vytrhne papír. Zachytí ho postava. Ona postava, jež je mužem, si ten text přečte. Jenom zavrtí hlavou a prohodí něco ve smyslu, že má Shuichi nulový talent.

Shuiciho to naštve a za každou cenu se rozhodne mu dokázat, že má vynikající talent a že jednou bude jako zpěvák kapely Nittle Grasper, kterou již od svého mládí velice obdivoval.
Později zjistí, že je to slavný spisovatel dívčích románů. Najde jeho dům a pozve ho na svůj koncert, pak se začne vymlouvat a tvrdit ať nechodí.
Samozřejmě Eiri Yuki (ten spisovatel) na ten koncert příjde. Avšak Shuichi je z nějakého neznámého důvodu neschopný zpívat, možná se styděl. Záchranou je však někdo koho byste vůbec nečekali. Je to zpěvák bývalé skupiny Nittle Grasper, Ryuichi Sakuma. Zazpívá zpomalený hit, tedy písničku, která za jejich doby byla nejvíce žádaná. Je to jedna z mých nejoblíbenějších scén a tak vám se dám odkazík, takže Klik
Pak samozřejmě Začne Shuichi zpívat Klik (To je taky nádherná písnička.)

No postupně se začne stupňovat a Shuichi si uvědomí, že je zamilovaný do Yukiho. Yuiky ho pak nechá ať ho navštěvuje, bohužel nezvládne zabránit Shuichimu nastěhování do jeho bytu, takže spolu pak žijí v jednom domě.
Zvláštní, jak se z nenávisti rodí láska, že ano?

Inu to by bylo ode mě vše, co se týče hlavní dějové linky, více si nastudujte při čtení mangy, nebo si najděte na netu anime.
Ahój.

Jo a abych nezapoměla, tak tady máte plnou verzi histovky od Nittle Grasper: Klik
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama