Usílím dosáhneš svého cíle. Nepovoluj!

Říjen 2009

Návštěvnost stoupá, wow

24. října 2009 v 9:55 | Liss |  Nástěnka
Tak tohle je jeden z nejkrásnějších dárků. Návštěvnost začala stoupat a abych začla vymýšlet bleskovky atd... Ani nevíte jakou jste mi lidi udělali radost. Takové štěstí je jen jedno. Tohle si vážně přeje každý blogař, to aby mu na blog chodilo hodně lidí. Ráda bych se dozvěděla jak jste se k tomuto blogu dostali. Jestli vám o něm někdo řekl, nebo jestli jste na něj náhodou narazily. Majitelovi nejlepšího příběhu udělám diplomek. To znamená, že příběh nemusí být pavdivý.

pp, Liss


Life is hard

20. října 2009 v 16:09 | Liss |  Nástěnka
No poslední dobou se nic moc neděje. A omlouvám se těm co netrpělivě čekají na každý nový díl příběhu, ale momentálně toho mám celkem dost, ale blog nepozastavuji. Blog pokračuje dál, jen tady nebudu tak často a příběh nebude vyházet tak často. Takže se na mě moc nezlobte. Předem děkuji za pochopení.


Liss


2.část: Rušný den (3/4)

17. října 2009 v 17:53 | Liss |  Jak chutná krev ?
Zvoní a končí poslední hodina.
Eleni: ,,Ahh, konečně končí vyučování."
Atake: ,,Jo, no. Nezajdem si do města? Pokoje na našem patře začnou teprv za půl hodinky předělávat a mi tam nebudeme mít co dělat."
Eleni: ,,Nebo taky můžeme pomoct s přípravami na příjezd"
Atake: ,,Ale vždyť je to nesmysl. Proč připravovat nějakou slávu, když má být v naší škole ještě jiná škola. Je to úplný nesmysl. Jo, jo chápu že je to Raserova, ale proč připravovat nějakou velkou slávu s jejich příjezdem? Copak to myslí vážně? Velká hostina? Za týden ples? Vždyť tohle tady ještě nikdy nebylo."
Eleni: ,,A tím je to právě nejlepší. Možná bychom si měli jít do města koupit nějaké šaty. Možná, že tak uděláš dojem na nějakého hezkého kluka. Co myslíš Atake. No táák prosíím."
Atake: ,,Hmm, No když jinak nedáš tak s tebou teda do toho města půjdu."
Eleni: ,,Já věděla, že nezradíš."
Merelie: ,,Abys ses nepřeplácala. Každý ví, že každý z nich se bude točit jen kolem mě. Proč by se měl někdo zahazovat s takovou nánou jako si ty?" Pronesla a pomalu šla směrem ke dveřím vedoucím z učebny. Ale před vchodem spadla. Někdo jí nastrčil nohu. Byl to Seeril.
Seeril: ,,Už přestaň nebo mi z tebe rupne hlava. To seš vážně tak paličatá?" Zeptal se a spěšně vyšel ze třídy.
Atake: ,,On jedinej má moc nad Marelií. A využívá to pro správnou věc." Dobře takk tý náně pitomý. Zaslouží si to.

2.část: Rušný den (2/4)

13. října 2009 v 16:48 | Liss |  Jak chutná krev ?
Obě dívky dojdou k učebně. Eleni se už chystá otevřít dveře, když v tom....
Atake: ,,Proboha. Zapoměla jsem si na stolku matiku." Vykřikne a rozběhne se směrem ke svému pokoji.
Eleni: ,,Atake to snad nemyslíš vážně." Řekne a rozběhne se za ní. ,,Atake počkej chvilku, notak."

Atake doběhne do ke svému pokoji. Ve spěchu se jej snaží odemknout. nejde to, ale nakonec se dveře otevřou.
Atake vtrhne do pokoje a popadne knížky, když v tom zazvoní.

Eleni: ,,Tak a je to v tahu, zase budem mít průser. To zas bude dvaceti stránková esej ne?" Běduje Eleni a koukne se na Atake. ,,No tak nestůj tam jak solnej sloup a radši ssebou hni."
Atake: ,,Jojo, už letím."
řekne a obě dívky vyběhnou z pokoje. Atake za sebou zavře dveře a rychlostí blesku se vydá, následována Eleni, směrem ke třídě.

Anděl

13. října 2009 v 15:36 | Liss |  Pro vás
Tak, tento adělík je první, který prošel pod mým velením fotoshopem. Zdalipak se vám bude líbit. Není to ani anděl smrti ani obyčejný anděl? Nebo je oboje a přitom ani jedno zároveň?


Nějakej ten pátek

13. října 2009 v 15:07 | Liss |  Nástěnka
Zdarec lidi. Uvědomila jsem si, že jsem nějakej ten pátek nepsala. Příde mi to celkem škoda. Jinak doufám, že se vám líbí příběh. Je velice složité jej vymýšlet, ale nějak to hold bude muset jít. Učím se pracovat i s jinými programy než je Gimp. No zatím to funguje. První pod ruku mi přišel fotofiltr. Snad se vám budou líbit mé počítačové přetvory. Možná začnu vyrábět i colorky kdo ví?

Zdraví Vaše Liss