Usílím dosáhneš svého cíle. Nepovoluj!

Září 2009

Krmík

28. září 2009 v 15:07 | Liss |  Nástěnka
Plss, nakrmte je.Předem dík, Liss


2.část: Rušný den (1/4)

28. září 2009 v 14:53 | Liss |  Jak chutná krev ?
Ráno, přesně v šet hodin, zazvoní budík. Atake schová hlavu pod polštář, ale není jí to nic platné.
Po chvilce budík zmlkne. A s Atake kdosi zatřepe. ,,Atake vstávej. Dnes už je pondělí. nemůžeme si dovolit přijít zase pozdě. Víš přece jak je Pan Raley nesnesitelný." Hlas patří Atakině kamarádce Elenii, která bydlí hned ve vedlejším pokoji.
Atake: ,,Jo jasně, už vstávám." Řekne a vyleze s postele. Zajde do koupelny a asi tak po pěti minutách se vrátí. Nyní už učesaná umytá a oblečená do modré školní uniformy. ,,Ještě pořád nechápu jak jen mě sem mohli šoupnout."
Eleni: ,,Přece víš že na tom ta Paní, která se tě ujala, na tom byla finančně velmi špatně. To jí nemůžeš vyčítat." Řekne a koukne se na Atake. ,,Tak abychom šly." Pronese a výjde na chodbu.
Atake: Jo, jo jakobych to nevěděla. Pomyslí si a vyjde na chodbu za Eleni. ,,Víš, přece, že jsem si neprožila zrovna radostné dětství od ostatních. Ale musím uznat, že máš pravdu. Asi myslím spíše na sebe." Pronese smutně a koukne se po chodbě.

Welcome

28. září 2009 v 14:05 | Liss |  Nástěnka
Tak tohle jsem vytvořila ve volné chvíli na facebooku.

Berte to jako mojí malou ikonečku.


PP, Liss

pro štěstí

18. září 2009 v 20:47 | Liss |  Štístka
obrazky a animace


Pár koníčků pro štěstí. Přinesou ti štěstí a pokud si je dáš na blog, přinesou štěstí nejen tobě, ale i návštěvníkům tvého blogu.

Pozor neklikej, varuju tě!!!!!!

18. září 2009 v 20:43 | Liss
Neklikej, říkám ti to dopředu, na tvým místě bych to opravdu nedělala. Opravdu je to doporučeno, nenič si takto život.

1.část: Obrazy minulosti

14. září 2009 v 16:49 | Liss |  Jak chutná krev ?
Je letní noc. Všude ticho. V pokoji je tma. Okno je otevřené a v něm sedí dívka. Je smutná. Vlasy jí vlají v nočním větru a vypadají spíše jako oheň. Její oči, černé, jako ta nejčernější noc, hledí do dály. Dodály, kde by mělo ráno vyjít slunce.
V pokoji, je nádherná postel, psací stůl a na zemi nádherný koberec. V rohu pokoje je skříň a hned vedle ní jsou dveře do koupelny. Na druhé straně, jsou ještě jedny dveře, vedoucí na chodbu. Vedle postele, která stojí u zdi zhruba v prostředku, je nádherné okno, a ne jen obyčejné okno jakých je v domech zpousta. Je to to pohodlné okno, se sezením.

Atake: ,,Dnes je nádherná noc, ale zdá se mi jakoby zde někdo byl. Vždy mi to tak připadá, ale nikdo tam nikdy není. proč?" Pomyslí si Atake a dál kouká do dály. ,,Dnes je překrásná noc. Dokonce vyšli i hvězdy, ale kde je měsíc? To už je nov? Proč je nov? Proč není vždy jen úplněk?" Pokládá si Atake jednu otázku za druhou. A po chvilce si vzpomene na tu noc...


Ta noc:
Byla deštivá noc. Úplněk svítil na cestu, malé dívce, jež lesem bloudila. Byla to malá Atake, bylo jí teprve šest. Měla strach, byla promáčená až na kost, byla jí zima a přesto šla. Šla a nechtěla se vzdát života. K smrti měla však blízko.
,,Je ti zima děvče paličaté?" Ozval se hlas z větve stromu.
Atake se tam překvapeně otočila a na větvi spatřila muže, jež měl smaragdové oči a černé vlasy po ramena. ,,A-ano." Odpoví Atake viděšeně. Není schopná pohybu a nemůže odtrhnout pohled od muže.
,,Ne, mne se nemusíš bát Atake. Pomohu ti se odsut dostat. Odvedu tě z tohoto hrozivého místa. Z tohota lesa, kde se ti může kdykoliv něco strašlivého stát." Řekne muž klidně, zeskočí ze stromu a dojde k Atake.
,,Kam? Kam mne odvedete?" Zeptá se Atake a trhne sebou když si muž sundá kabát a dá jí ho jakožto zdroj tepla.

,,Neboj se určitě se ti nic nestane. Máš mé slovo.'' Řekl muž, vzal Atake za ruku a odváděl jí pryč.


Atake: Usměje se při té vzpomínce. ,,Byl opravdu hodný. Odvedl mne mé nevlastní matce."


Nevlastní matka:
Atake i s oním mužem stáli na praho domu, který stál kousek od domů ostatních. Po chvilce se otevřely dveře a v nich se objevila vysoká žena. Vlasy měla až na zem, jejich barva byla šedivá. Ale ne taková šedá, jakou mají staré babičky, ale taková ta krásná šedá co se hodí jen k mladým dívkám.

,,Koho mi to přivádíš, Reane." Oslovila muže a vlídně se na Atake usmála. Poté otočila oči zpět na muže.
Usmál se na tu mladou paní a řekl. ,,Přivádím vám tohle malinké děvčatko. Ztratilo se v lese a zabloudila. myslel jsem, že byjste jí mohla poskytnout život takový, jaký mají i jiné děti." Odpověděl a pohladil Atake, přes její rudé vlásky. Pak se jí podíval do očí. ,,Nemusímš se bát. Tahle paní je moc hodná. Určitě by ti nikdy neublížila." Řekl a pak se znovu podíval na tu paní.

,,Oh, tohle malé roztomilé děvčátko?" Řekla a podívala se na Atake, pak znovu na muže. ,,To víš, že jí k sobě vezmu. Přece ji nenechám venku. Kdyby venku zůstala určitě by se jí něco stalo. jsi velice hodný Reane." Odpověděla. ,,Pojď dovnitř Atake, ať tam venku neumrzneš."

Muž postrčil Atake dovnitř. ,,Já už budu muset jít." Promluvil k ní. ,,Ten kabát si nech na památku. A nezapomeň. Užívej si každé chvíle života." Řekl, zavřely a zavřeli se dveře.


Atake: ,,Od té doby jsem ho už neviděla." Pomyslí si a koukne do dálky. ,,Určitě se někdy objeví. Určitě."

1. postava

13. září 2009 v 16:36 | Liss |  Kresby, postavy atd...
Jméno: Atake
Věk: 14 let
Pohlaví: dívka

Vzhled:

Budu psát příběh

13. září 2009 v 10:39 | Liss |  Nástěnka
Jistě jste si všimli nové rubriky s názvem ,,Jak chutná krev ?" . Nebojte se. Nemám v ůmyslu vás donutit abyste ochutnali krev. Je to název mého příběhu. Rozhodla jsem se totiž napsat příběh. Bude zcela určen Vám, návštěvníkům mého blogu. První část bude buď dnes nebo zítra. Podle toho jak to stihnu napsat. Varuji Vás předem, ještě nemám vymyšleny všechny postavy a mám nakreslenou teprv jednu. Takže uvidím jak to zvládnu.

S pozdravem
Liss

New Desing

13. září 2009 v 10:34 | Liss
Zdravím Vás.
Jsem tu zas a přináším nový desing. Vím, že desingy střídám jak na běžícím pásu, ale doufám, že tento desing zde zůstane déle. No snad ano.

Záhlaví:
Pozadí1:
Pozadí2:


Omluva pro školní rok

1. září 2009 v 18:58 | Liss |  Nástěnka
Zdravím všechny, návštěvníky mého blogu. Vím, že vás moc není, ale těm co sem sem tam zajdou, nebo sem náhodou zabloudí. Chtěla bych se vám prostě předem omluvit za to, že tady nebude moc příspěvků přes rok. Víte dostala jsem se na dobrou školu a bude to dóst makačka. Takže tady nebudu často a z toho vyplívá, že tu nebude ani moc článků. No snad vám to nebude vadit. Možná to příští rok budu stíhat líp.

Vaše Liss